Do posłuchania...

Tomasz Bacajewski

FILMOGRAFIA

KLIKNIJ

Rodowity Opolanin, który pierwsze kroki artystyczne stawiał w opolskim "Zespole Pieśni i Tańca". Kolejnym etapem było "Opolskie Studio Piosenki", gdzie po zdobyciu wiedzy z zakresu sztuki wokalnej rozpoczął naukę w gdyńskim Studium Wokalno-Aktorskim, które ukończył w roku 2003. Muzyczne wykształcenie ugruntował w Akademii Muzycznej im. S.Moniuszki w Gdańsku. 

 

Podczas wieloletniej kariery aktorskiej w Teatrze Muzycznym w Gdyni, Teatrze Muzycznym w Łodzi, Teatrze Komedia i Opera na zamku w Szczecinie, Och Teatrze, czy Operze i Filharmonii Podlaskiej stworzył legendarne kreacje między innymi w następujących produkcjach: „Sen Nocy Letniej”, „Hair”, „My Fair Lady”, „Klatka Wariatek”, „Pięciu Braci Moe”, „Kiss Me Kate”, „Ghost”, ”Lalka”, „Spamalot”, „Grease”, "Gorączka Sobotniej Nocy", ”Bal w Operze”, „Chłopi”, „Zły”.

W 2014r. spełnił jedno z wielu marzeń artystycznych wcielając się w rolę Judasza w spektaklu "Jesus Christ Superstar" wystawianym na deskach łódzkiego Teatru Muzycznego.

 

Jako konferansjer współpracował z firmą Oriflame podczas akcji promocyjnych na terenie całego kraju. Prowadził imprezy sportowe z cyklu „Kia Soul Surfing Cup”, rozgrywki Plus Ligi Kobiet w Ergo Arena. Z jego usług korzysta również firma Slawex przy organizacji ogólnopolskich targów farmaceutycznych oraz firma Sopexa Polska podczas cyklicznych ogólnopolskich imprez „Festiwal Smaków” odbywających się na terenie całego kraju. 

 

Tomasz może się również pochwalić pokaźną liczbą ról na srebrnym ekranie.